kauni-panoraam.jpeg
image14.jpeg
panoraam-veeb.jpeg

Kauni disainkudumite butiik Pärnus Sadama 5 aadressil on avatud 1. septembrist 1. maini järgmistel aegadel: 

N, R, L    kl. 10 - 23
 
Kuni 8-le inimesele saab teha broneeringu ka teistel aegadel vähemalt 24 h ette helistades +372 513 1060 või kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Vaata ka Kauni disainkudumite e-poodi: https://kaunikudumid.ee/
 õu logo

 

Disainielamus

Õue põues leiate Kauni disainkudumite butiigi, mis vaimustab väekate mustrite ja põhjamaiselt stiilsete pehmest villast jakkide, kampsunite, mantlite, seelikute, retuuside, pleedide ja aksessuaaridega. Kudumitesse kootud väemärgid aitavad leida tervist, jõukust, õnne ja edu ning pakuvad soliidset enesekindlust ja sooja ka jahedamal ajal.

Kauni disainkampsunid leiad ka veebipoest kaunikudumid.ee

 

õu logo

Kauni bränd on Põhjamaade turul alates aastast 1996 kui ajatute kvaliteeetsete kudumite looja. Kauni Kudumid asutaja ja eestvedaja on villaseid kudumeid südamest väärtustav disainer Kauni Sillat.

Kauni Kudumid kasutab villast lõnga, mis tuleb usaldusväärsetelt ja mainekatelt koostööpartneritelt. Meie suure kollektsiooni kudumite valmistajad on Pärnu parimad kudujad ja õmblejad, kelle jaoks on kvaliteet auasi.

Kauni kampsunite disain on ajatu ning pakub kandjale rõõmu palju aastaid, olles vastupidav, ning muutudes kandes veelgi pehmemaks. Meie kudumid valmivad käsitsi kootud masinatel käsitööna. Kauni kampsunid on kõrge kvaliteedi ja korraliku lõppviimistlusega. Villased kampsunid on kõik läbinud kerge uhtumisprotsessi, olles juba ostes pehmed ning soojahoidvad. Meie kudumid on ideaalsed nii sumedate suveõhtute jalutuskäikudel kui talviste külmade ajal soojahoidjaks nii jahedas ruumis kui õues talvematli all.

 

õu logo

Kauni disainkudum on valmistatud iseseisvale ja kvaliteediteadlikule inimesele, kes julgeb teistest erineda.
Mudelid on saadaval kolmes värvikombinatsioonis:

neutraalne,
soojad toonid ja
külmad toonid


Kauni kollektsioonis leiab endale sobiva mudeli nii erkasid toone armastav kui tagasihoidlikkust hindav naine.

Laste mudelite kraed on kaetud seestpoolt fliisiga, et villane otse väikese õrna kaela vastu ei puutuks.

Meeste mudelid on suurelt jaolt rahulikes põhjamaistes toonides.

 

õu logo

    

 

õu logo

Broneeri külastus või kutsu disainer oma sündmusele: