panoraam-veeb.jpeg
avapilt.jpeg
kohv.jpg
kook.jpg
vein.jpg

ÕU apartmendid 

Kapteni

Roosi

Õuest leiab õdusa majutuse otse Pärnu kesklinnas: vaimustavalt kauni Vallikraavi purskkaevude ja värvimängu, jalutusradade ning pargiroheluse veeres.

Villa ehitati umbes 120 aastat tagasi ühe kapteni poolt. Eestipärane villa pakub oma pastelsete värvide, romantilise miljöö, paadi ning lillemerelise õuga tõelise elamuse. ÕU on renoveeritud jätkusuutlike tehnoloogiate ja ökoloogiliste ehitusmaterjalidega, mis teeb majas elamise ka väga tervislikuks.

Villa ÕU 2 apartmenti asuvad maja teisel korrusel. Rustilise stiiliga ja loodussõbralikud apartemendid on loodud puhkajale, romantikule või perekonnale, kel hinges soov nautida elu ilusaid hetki ning magada sügavalt ja hästi. 

Villa ÕU asub turvalises ja vaikses naabruskonnas. Hoovis on võimalik grillida või külastada Kauni ja Carlose loodud veinikohvikut ÕU, kus saab maitsta Hispaania veine, tapast, kohvi ja kooki. 

Pärnu rand, kesklinn, mõnusad pargid, toidupoed - kõik on jalutuskäigu kaugusel.

Villa ÕU esimesel korrusel elavad Kauni, Carlos ja lapsed Adele, Georg, Gustav ning kass Saskia. Kauni on disainkudumite looja ja Carlos on ÕU veinikohviku eestvedaja.

 õu logo

Kapteni apartment

Kapteni apartment on mõeldud 4le inimesele. Seal on 2 magamistuba (ühes lai voodi ja teises 2 üksikut voodit), mugav elutuba/söögituba, kust saab suurele rõdule vaatega Pärnu jõele, Vallikäärule ning ÕU hoovile. Apartemendis on köök kõige vajalikuga toidu valmistamiseks ning armas pisike katuseaknaga duširuum. 

Korteris on WIFI ja TV. Tasuta beebivoodi, tasuta parkimiskoht.

  õu logo

Roosi apartment

Roosi apartment on 6le inimesele. Seal on 3 magamistuba (kahes toas üksikud voodid ja ühes toas kaheinimesevoodi), avar ja valgusküllane elutuba/söögituba, köök kõige vajalikuga söögi valmistamiseks ning duširuum. 

Korteris on WIFI ja TV. Tasuta beebivoodi, tasuta parkimiskoht.

         

 

 

õu logo

Broneeri: